FİRMAMIZ - ATİKER BURSA LPG SIRALI SİSTEMLERİ - FEDERAL LPG BURSA  
  Federal LPG Bursa, Bursa Lpg, Bursa LPG, Lpg Bursa, Atiker, Lpg Fiyatları, Lpg Fiyatı, Lpg Tankları, Sıralı Sistem Bursa, LPG Sistemleri, Sıralı Lpg Bursa, Lpg Tank, Lpg Sistemleri, LPG Sistemleri, LPG Fiyatları, Sıralı LPG, Lpg Dönüşümü, Sıralı Sistem Fiyatları, Bursa
 
 

Bursa Federal LPG Otogaz Sistemleri ve Atiker Marmara Bölge Distrübütörü Federal Otogaz LPG Firması 1999 Yılında kurulmuş ve Bursa'da Otogaz ve LPG sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız, Atiker LPG sıralı otogaz sistemleri Bursa ve Bursa yetkili bayiiliği ve Güney Marmara bölge distribütörlüğü yapmaktadır.

Federal LPG Otogaz kurulduğundan bu gün müessesemiz, müşterileri ve bayilerine en iyi hizmet ve teknik danışmanlığı verebilmek için yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirilen tüm; seminer, eğitim ve uygulama programlarına katılarak kazandığı bilgi ve tecrübelerini bayi ve müşterileri ile paylaşarak büyümeyi hedeflemektir.

Federal LPG Otogaz Firması olarak Kuruluş ve hizmet amacımız, oto gaz sektöründeki lider markalar ve sarf malzemeleri bir arada bulundurup, yurt genelinde oto gaz servis ve satış noktalarına, ilkeli, kaliteli, temiz ve dürüst bir hizmet anlayışı ile bayi müşterileri ağına en hızlı ve en hesaplı şekilde hizmet sunmaktır.

Federal LPG Oto Gaz Bursa büyümeyi sektörün ihtiyaçlarına paralel bir şekilde, yenilikleri anında uygulamalarına aktararak devam ettirmektedir. Bu doğrultuda; SGI (sıralı Gaz Enjeksiyon) sisteminde bulunan markaların tüm kit ve yedek parçaları satışı, teknik ve eğitim desteğini sunmakta, bunun yanında doğrudan nihai kullanıcı araçlarının sorunları ve bu sorunların muhtemel sebepleri sağlıklı bir şekilde test edilerek, müşterilerle diyaloglar halinde uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda müşterimizi memnun edecek, Federal 5 Gaz Analiz Cihazı ve Autoboss arıza tespit cihazlarının müşteri ve bayilerimizin menfaatleri doğrultusunda hizmete sunmakla iftihar duymaktayız.

Başlıca Ürünlerimiz:

- LPG - Sıralı Otogaz Sistemleri
- LPG - Venturi Otogaz Sistemleri
- LPG - Sistem Ekipmanları
- LPG - Sistem Yedek Parçaları
- LPG TANK - Tanklar
- LPG TANK - Tank Ekipmanları
- CNG - Sistem Ekipmanları

LPG Faydaları:

LPG Yüksek Oktan Sayısına Sahiptir
LPG Normal benzine ve süper benzine oranla LPG daha yüksek oktan sayısına sahiptir; bu sayede motordaki yanma daha düzenli olur, motorun verimi artar. Yüksek verim sağlar.

LPG Diğerine Oranla Motorların Daha Sessiz Çalışmasını Sağlar
Karbüratöre ve enjektöre gaz halinde geldiğinden motor daha sessiz ve titreşimsiz çalışır. Sesi önler.

LPG Motoru Temiz Tutar Ve Ömrünü Uzatır
Asit ve karbon artığı bırakmadığından motorun ömrü uzar ve daima rahat çalışır.

LPG Güvenlidir
LPG kullanılan araçlardaki donanım ve depolar diğerlerine nazaran çok daha dayanıklı malzemelerden üretildiği için daha güvenlidir.

LPG Çevre Dostudur
LPG kullanan araçlar atmosfere daha az miktarda zararlı gaz bırakır. Bu da bizler için solunacak daha temiz bir hava ve daha yeşil bir çevre demektir.